Blog Klapetech

V našem blogu Vás budeme pravidelně informovat o zajímavostech a legislativě, která se týká bezpilotního lítání s Drony. Dozvíte se zde i zajímavé rady jak začít s pilotáži Dronů a jak použít drony ke komerčnímu využití zpět na seznam


Nový přírustek do našich letounů Inspire 1 Pro.

19.10.2016

Nový přírustek do našich letounů Inspire 1 Pro.

V rámci skvalitňování našich služeb vám nyní můžeme nabídnout kvalitnější fotografické záběry a videa díky novému stroji který jsme zakoupili do naší výbavy. Jedná se o DJI Inspire 1 Pro který je navržen k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní, aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujeme pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Stroj je vybaven palubní kamerou X5 s objektivem DJI MTF 15mm f/1,7 ASPH Lens s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 16 mpx snímky a stabilní videozáznam až 4K (4096x2160/25p). Přestavitelná ramena s motory a podvozkem se po vzletu vysunou nahoru a zajistí tak nerušené zorné pole pro kameru v okruhu 360°. (Další technické parametry: video: 4K při 24-25 snímku/sek., nebo 1080p při 24-60 snímků/sek., fotografie: 16 Mpx, optika: 9 optických členů v 7 skupinách, včetně tří asférických členů Zorný úhel 72°, Tří-osý závěs, otočný o 360°) Aktuálně čekáme na Imatrikulaci stroje.

zpět na seznam zajímavostí

Máte zájem o letecké fotografie a videa? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti KLAPETECH Image s.r.o. Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.